Auto do ślubu

605-625-605 , 605-625-606 , 77-401-00-29 ford@autoslub.opole.pl

Menu

Austin Sheerline - Galeria

Poniżej znajdziecie państwo galerię - Austin Sheerline

Austin Sheerline 1951r. – potężny, a zarazem elegancki samochód do ślubu

Austin Sheerline rocznik 1951 r. od samego początku zdobył zainteresowanie wśród najbogatszej klasy angielskiego społeczeństwa. Również wyjątkowe miejsce zajmuje w naszej kolekcji aut zabytkowych. Auto do ślubu Austin Sheerline jest z nami od 2001 r. Od tego czasu przeszło gruntowną renowację, dzięki czemu dziś zachwyca Młode Pary oraz gości weselnych niepowtarzalnym stylem i klasą.

Zabytkowe auto do ślubu Austin Sheerline to przestronna i luksusowa limuzyna, ważąca aż 2 tony i mająca aż 5 metrów długości. Samochód ten wzbudza zainteresowanie nie tylko swoją formą, ale również żywą kolorystyką. Czerń została przełamana akcentami idealnej bieli i eleganckiego bordo. Wnętrze Austina Sheerline to połączenie materiałowej tapicerki oraz gustownego drewna, które zostało przez nas odnowione.

Ten zabytkowy samochód do ślubu to prawdziwy klasyk, dzięki któremu młodzi małżonkowie m.in. z Opola, Wrocławia czy innych miejscowości poczują się naprawdę komfortowo. Auto Austin Sheerline pozwala pasażerom na wsiadanie i wysiadanie z pełną gracją i elegancją, a ponadto zapewnia niezapomnianą wygodę podróżowania oraz wyjątkowe chwile w tym najważniejszym dniu.

Austin Sheerline

Auto do ślubu

Pre-made Skins

Here you can see the pre-made skins for Vertikal. Vertikal is a true high quality and clean multi-purpose theme which will fit for any business and websites.

Please take a look at these demos. We believe Vertikal will suit for you and you will love it as much as we do...

Pre-made skins