Auto do ślubu

605-625-605 , 605-625-606 , 77-401-00-29 ford@autoslub.opole.pl

Menu

Austin Princess - Galeria

Poniżej znajdziecie państwo galerię samochodu do ślubu - Austin Princess

Austin Princess rocznik 1955 – auto do ślubu, które wzbudziło zachwyt i uwielbienie u samej Królowej Anglii.

Samochód do ślubu Austin Princess rocznik 1955 jest jednym z nowszych modeli aut, które dostępne są w naszej ślubnej flocie. Mało kto wie, ale to ulubiony samochód królowej Wielkiej Brytanii.

Samochód weselny Austin Princess jest z nami od 2014 i od tego momentu został poddany gruntownej renowacji. Przygotowaliśmy go z myślą o Młodej Parze, tak, aby mogli poczuć się Państwo naprawdę wyjątkowo w tym najważniejszym dniu życia. Ekskluzywna, zabytkowa limuzyna w stylu retro, wyposażona jest w silnik Rolls Royce oraz posiada dzieloną przednią szybę. Z zewnątrz przykuwa uwagę elegancki chromowany grill oraz piękny, błyszczący lakier. Niepowtarzalny klimat tego samochodu do ślubu tworzy przestronne, bo siedmioosobowe wnętrze kabiny, wykończone skórą. Tylna kabina auta z pewnością zapewni Pannie Młodej oraz Panu Młodemu komfortowy przejazd. W samochodzie weselnym spokojnie zmieszczą się również druhny, ponieważ auto na ślub Austin Princess posiada rozkładane siedziska tzw. stapondery.

Auto do ślubu Austin Princess zachwyca swoim klasycznym wyglądem oraz przestronnym wnętrzem. Ten wyjątkowy model sprawi, że każdy przebyty odcinek drogi, będzie naprawdę mile wspominany przez Państwa.

Austin Princess

auto do ślubu Austin Princess

Pre-made Skins

Here you can see the pre-made skins for Vertikal. Vertikal is a true high quality and clean multi-purpose theme which will fit for any business and websites.

Please take a look at these demos. We believe Vertikal will suit for you and you will love it as much as we do...

Pre-made skins