Auto do ślubu

605-625-605 , 605-625-606 , 77-401-00-29 ford@autoslub.opole.pl

Menu

Ford A - 1930r Ford Motor Company - Galeria

Poniżej znajdziecie państwo galerię samochodu do ślubu Ford A

Ford A 1930r. – najlepsze auto do ślubu, prosto z USA

Kolejną naszą propozycją na auto do ślubu jest Ford A z roku 1930 r. Samochód przybył do nas aż z Nowego Jorku w 2004 r. Aby auto nie utraciło swojej autentyczności i indywidualnego charakteru, dokonaliśmy całkowitej renowacji.  Wszystkie niezbędne części sprowadziliśmy z USA, dzięki czemu dziś mogą Państwo rozkoszować się ślubną podróżą w najbardziej wyszukanym stylu.

Auto na wesele Ford A z 1930 r. to prawdziwy klasyk, który pojawił się w wielu filmach. Jego wspaniały design w kolorze czarno-zielonym, miękka materiałowa tapicerka w odcieniach jasnej szarości oraz uroczy przód z pięknym oświetleniem, na pewno przypadnie do gustu każdej Młodej Parze.

Ford A 1930 r. to rzadkość na polskich drogach, dlatego jeśli marzą Państwo o podróży na wesele czymś naprawdę wyjątkowym, to Ford A spełni wszelkie oczekiwania. Samochód zawsze zachwycał, a w tym wyjątkowym dniu, na pewno wprawi w osłupienie wszystkich gości.

Zapraszamy wszystkie Młode Pary z Opola i okolic na przejażdżkę tym pięknym, klasycznym samochodem do ślubu.

Ford A

Auto do ślubu

Pre-made Skins

Here you can see the pre-made skins for Vertikal. Vertikal is a true high quality and clean multi-purpose theme which will fit for any business and websites.

Please take a look at these demos. We believe Vertikal will suit for you and you will love it as much as we do...

Pre-made skins