Auto do ślubu

605-625-605 , 605-625-606 , 77-401-00-29 ford@autoslub.opole.pl

Menu

Triumph Renown - Galeria

Poniżej znajdziecie państwo galerię auta do ślubu Triumph Renown

Triumph Renown 1950 r. – piękne, odrestaurowane i zabytkowe auto do ślubu

Triumph Renown rocznik 1950 to bez wątpienia eleganckie auto zabytkowe na ślub, wyróżniające się stylem oraz zaokrąglonymi kształtami. Samochód ten pojawił się w naszej flocie weselnej kilka lat temu. Odbył gruntowny proces renowacji, zatrzymując aż 97% oryginalności, co zaowocowało wpisem do rejestru zabytków RP.

Samochód weselny Triumph Renown dziś jest jednym z najbardziej pożądanych przez kolekcjonerów aut swojej epoki. W czasach, kiedy był produkowany, uchodził za model luksusowy, dostępny tylko dla klasy wyższej. Dziś prezentuje się równie wspaniale, jak 60 lat temu. Ten luksusowy samochód często wybierają pary jako samochód na wesele, ponieważ Triumph Renown ciągle zachwyca miękką tapicerką w kolorze czarnym, pięknem drzewa orzechowego, dźwiękami silnika i unikalnym charakterem. Przepiękny lakier i wykończenia w kolorze czerni z bordo, wspaniale lśnią w blasku słońca oraz przykuwają uwagę wszystkich przechodniów i gości weselnych.

Zapraszamy wszystkie Młode Pary z Opola i okolic na przejażdżkę tym pięknym, klasycznym samochodem do ślubu.

Auto do ślubu

Pre-made Skins

Here you can see the pre-made skins for Vertikal. Vertikal is a true high quality and clean multi-purpose theme which will fit for any business and websites.

Please take a look at these demos. We believe Vertikal will suit for you and you will love it as much as we do...

Pre-made skins